GEOstezka = zajímavosti a zvláštnosti o "kamenech"

Pro každého něco

Sponzor GEOstezky: Najde se sponzor?    Patron GEOstezky: Najde se patron?


GEOstezka = kámen, kamení, minerály, zajímavosti a zvláštnosti, stavby, výrobky, ezoterika, tajuplná a mystická místa, magické kameny, záhady apod.

Základní informace o GEOstezce a patronech

Home page > Fotografická soutěž ke GEOstezce (zde jste)Fotografická "soutěž" pro děti, mládež i dospělé


Propozice: Vy mi pošlete Vámi pořízenou fotografii ( klidně i více) něčeho, co má souvislost s obsahem tohoto webu a já to vystavím pro poučení a potěchu všech.

Odměnou Vám bude zviditelnění se, obrovská sláva a všeobecná vážnost, případně možnost být dokonce jedním z patronů. Možná je také výměna odkazů (viz menu vlevo).

Fotografie (minimální rozměr 320 x 240 px) musí být Vaším vlastnictvím a jejich zasláním na můj e-mail souhlasíte, že zde na webu mohou být uveřejněné.

Pokud jste na snímku např. se svojí milenkou a nechcete, aby to viděla manželka , mohu ji na Vaše přání ze snímku vyretušovat.


Samozřejmě, někomu se mohou zdát mnou nabízené odměny nedostatečné, dostal jsem i e-mail, že vlasně požaduji zdarma poslat fotky a já se jimi pak budu zviditelňovat...

Pravda je cca taková: jednak, pokud si pečlivě přečtete web, zjistíte, že někdy by pro mne bylo naopak lepší se moc nezviditelňovat, aby neutrpěla moje serióznost a vážnost...

Druhak , naučit se tvořit webové stránky také nejde za týden, věnovat čas jejich tvorbě také zabere spoustu času, domény, hostingy, ani počítač a SW v něm nebyly zdarma, navíc, jeho existence umožňuje chod Mineralogického klubu.

Někdo vytvářet webové stránky neumí a rád by se ukázal světu a něčím pochlubil, jiný potřebuje více zviditelnit svoje stránky, další, dejme tomu, potřebuje podat inzerát, někdo zase využije něco jiného, co nabízím já, byť i jen věci pro odreagování se.

Například pro děti a mládež mám tak závažné a životně důležité informace, že se bez nich snad ani nedá vůbec žít v klidu a pohodě .

Kdo má peníze, tak mi za některé předem avizované "služby" zaplatí, kdo nemá, tak nezaplatí, po soudech běhat nehodlám. Kdo je bohatý a nezaplatí mi, tak mi to ale vrátí energeticky , tak o co jde... Nabízím zkrátka jakýsi "obchod" - pokud vyhovuje oběma stranám, vše je OK.


Informace

Nabídka služeb

Přírodověda

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.